Overall
Home
Away
#
Team
MP
W
D
L
G
GD
P
live
Group A
1
Tj Slovan Velvary
2
2
0
9:1
8
6
2
1 FK Pribram
3
2
1
9:4
5
6
3
Tj Jiskra Domazlice
2
1
0
6:3
3
4
4
ZCE Plzen
2
1
0
4:3
1
4
5
FC Viktoria Plzen B
1
1
0
4:2
2
3
6
FK Dukla Praha B
2
1
1
2:1
1
3
7
FK Admira Prague
1
1
0
1:0
1
3
8
FK Mas Taborsko II
2
1
1
3:4
-1
3
9
Loko Vltavin
2
1
1
2:3
-1
3
10
FC Chomutov
2
0
0
4:4
0
2
11
FC Pisek
2
0
1
3:4
-1
1
12
Sokol Hostoun
2
0
1
2:4
-2
1
13
Bohemians Praha 1905 B
2
0
1
3:7
-4
1
14
SK Dynamo Ceske Budejovice B
2
0
1
0:6
-6
1
15
TJ Prestice
0
0
0
0:0
0
0
16
Stechovice
2
0
2
2:5
-3
0
17
SK Motorlet Praha
1
0
1
1:4
-3
0
Group B
1
FK Usti Nad Labem
2
2
0
6:0
6
6
2
SK Kladno
2
2
0
8:3
5
6
3
Banik Sous
2
1
0
6:4
2
4
4
FC Slovan Liberec B
2
1
0
3:1
2
4
5
SK Sokol Brozany
1
1
0
2:0
2
3
6
SK Zapy
1
1
0
3:2
1
3
7
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
2
1
1
2:1
1
3
8
SK Benatky Nad Jizerou
2
1
1
3:4
-1
3
9
FK Chlumec Nc
2
0
0
2:2
0
2
10
FK Pardubice B
1
0
0
3:3
0
1
11
FC Kolin
1
0
0
1:1
0
1
12
FK Mlada Boleslav B
2
0
1
5:6
-1
1
13
FC Hradec Kralove B
2
0
1
3:4
-1
1
14
FK Jablonec B
2
0
1
2:4
-2
1
15
Tj Sokol Zivanice
2
0
1
1:3
-2
1
16
FK Teplice B
2
0
2
3:9
-6
0
17
FK Arsenal Ceska Lipa
2
0
2
2:8
-6
0
live
Group A
11
Tj Slovan Velvary
0
0
0
0:0
0
0
2
1 FK Pribram
2
1
1
5:3
2
3
1
Tj Jiskra Domazlice
1
1
0
4:1
3
3
9
ZCE Plzen
1
0
0
1:1
0
1
11
FC Viktoria Plzen B
0
0
0
0:0
0
0
3
FK Dukla Praha B
1
1
0
2:0
2
3
6
FK Admira Prague
1
1
0
1:0
1
3
3
FK Mas Taborsko II
1
1
0
2:0
2
3
5
Loko Vltavin
1
1
0
2:1
1
3
7
FC Chomutov
1
0
0
3:3
0
1
8
FC Pisek
1
0
0
2:2
0
1
10
Sokol Hostoun
2
0
1
2:4
-2
1
11
Bohemians Praha 1905 B
0
0
0
0:0
0
0
17
SK Dynamo Ceske Budejovice B
1
0
1
0:6
-6
0
11
TJ Prestice
0
0
0
0:0
0
0
15
Stechovice
1
0
1
2:3
-1
0
16
SK Motorlet Praha
1
0
1
1:4
-3
0
Group B
1
FK Usti Nad Labem
1
1
0
5:0
5
3
2
SK Kladno
1
1
0
7:3
4
3
3
Banik Sous
1
0
0
3:3
0
1
5
FC Slovan Liberec B
1
0
0
1:1
0
1
8
SK Sokol Brozany
0
0
0
0:0
0
0
8
SK Zapy
0
0
0
0:0
0
0
13
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
1
0
1
0:1
-1
0
16
SK Benatky Nad Jizerou
1
0
1
0:2
-2
0
5
FK Chlumec Nc
1
0
0
1:1
0
1
3
FK Pardubice B
1
0
0
3:3
0
1
8
FC Kolin
0
0
0
0:0
0
0
11
FK Mlada Boleslav B
1
0
1
2:3
-1
0
13
FC Hradec Kralove B
1
0
1
0:1
-1
0
15
FK Jablonec B
1
0
1
1:3
-2
0
7
Tj Sokol Zivanice
2
0
1
1:3
-2
1
16
FK Teplice B
1
0
1
0:2
-2
0
11
FK Arsenal Ceska Lipa
1
0
1
2:3
-1
0
live
Group A
1
Tj Slovan Velvary
2
2
0
9:1
8
6
2
1 FK Pribram
1
1
0
4:1
3
3
5
Tj Jiskra Domazlice
1
0
0
2:2
0
1
4
ZCE Plzen
1
1
0
3:2
1
3
3
FC Viktoria Plzen B
1
1
0
4:2
2
3
14
FK Dukla Praha B
1
0
1
0:1
-1
0
9
FK Admira Prague
0
0
0
0:0
0
0
17
FK Mas Taborsko II
1
0
1
1:4
-3
0
15
Loko Vltavin
1
0
1
0:2
-2
0
6
FC Chomutov
1
0
0
1:1
0
1
13
FC Pisek
1
0
1
1:2
-1
0
9
Sokol Hostoun
0
0
0
0:0
0
0
8
Bohemians Praha 1905 B
2
0
1
3:7
-4
1
7
SK Dynamo Ceske Budejovice B
1
0
0
0:0
0
1
9
TJ Prestice
0
0
0
0:0
0
0
15
Stechovice
1
0
1
0:2
-2
0
9
SK Motorlet Praha
0
0
0
0:0
0
0
Group B
7
FK Usti Nad Labem
1
1
0
1:0
1
3
7
SK Kladno
1
1
0
1:0
1
3
1
Banik Sous
1
1
0
3:1
2
3
2
FC Slovan Liberec B
1
1
0
2:0
2
3
2
SK Sokol Brozany
1
1
0
2:0
2
3
5
SK Zapy
1
1
0
3:2
1
3
2
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
1
1
0
2:0
2
3
5
SK Benatky Nad Jizerou
1
1
0
3:2
1
3
11
FK Chlumec Nc
1
0
0
1:1
0
1
14
FK Pardubice B
0
0
0
0:0
0
0
11
FC Kolin
1
0
0
1:1
0
1
9
FK Mlada Boleslav B
1
0
0
3:3
0
1
9
FC Hradec Kralove B
1
0
0
3:3
0
1
11
FK Jablonec B
1
0
0
1:1
0
1
14
Tj Sokol Zivanice
0
0
0
0:0
0
0
16
FK Teplice B
1
0
1
3:7
-4
0
17
FK Arsenal Ceska Lipa
1
0
1
0:5
-5
0