Overall
Home
Away
#
Team
MP
W
D
L
G
GD
P
Group 1
1
Ledoje Smorum Fodbold
3
3
0
0
7:3
4
9
2
Frederikssund
3
2
0
1
7:2
5
6
3
Karlslunde IF
3
2
0
1
6:5
1
6
4
Horsholm Usserod IK
3
1
2
0
5:3
2
5
5
Ringsted IF
3
1
2
0
3:1
2
5
6
Hvidovre IF 2
3
1
1
1
4:2
2
4
7
AB Taarnby
3
1
0
2
8:6
2
3
8
Naestved IF
3
1
0
2
2:8
-6
3
9
Glostrup FK
3
0
1
2
2:8
-6
1
10
B 1908 Amager
3
0
0
3
2:8
-6
0
Group 2
1
Tarnby FF
3
2
1
0
8:4
4
7
2
Vanloese IF
3
2
1
0
8:5
3
7
3
GVI
3
2
1
0
8:6
2
7
4
BK Skjold
3
2
0
1
6:1
5
6
5
Fredensborg BI
3
2
0
1
5:5
0
6
6
Greve Fodbold
3
1
2
0
4:3
1
5
7
Allerod FK
3
1
0
2
7:5
2
3
8
Nykoebing FC 2
3
0
1
2
2:8
-6
1
9
Herlev IF
3
0
0
3
2:7
-5
0
10
Orslev GIF
3
0
0
3
2:8
-6
0
Group 3
1
Esbjerg FB II
3
3
0
0
9:2
7
9
2
BK Marienlyst
3
2
1
0
9:6
3
7
3
Tarup-Paarup IF
3
2
0
1
10:7
3
6
4
SFB Oure FA
3
2
0
1
6:4
2
6
5
Horsens FS
3
2
0
1
6:6
0
6
6
B1913
3
1
1
1
6:5
1
4
7
Hedensted IF
3
0
1
2
6:8
-2
1
8
OKS
3
0
1
2
5:7
-2
1
9
MG & BK
3
0
1
2
4:10
-6
1
10
B 1909 Odense
3
0
1
2
3:9
-6
1
Group 4
1
Vejgaard BK
3
3
0
0
10:2
8
9
2
Asa Aarhus
3
2
0
1
10:6
4
6
3
Hobro IK 2
2
1
1
0
3:1
2
4
4
Vorup FB
2
1
1
0
3:2
1
4
5
Viby IF
3
1
1
1
3:3
0
4
6
Grenaa IF
2
1
0
1
4:4
0
3
7
Aarhus Fremad 2
3
1
0
2
5:6
-1
3
8
Ringkobing IF
3
1
0
2
6:8
-2
3
9
Norresundby BK
3
0
1
2
3:11
-8
1
10
Kjellerup IF
2
0
0
2
2:6
-4
0
Group 1
2
Ledoje Smorum Fodbold
2
2
0
0
4:1
3
6
4
Frederikssund
1
1
0
0
5:0
5
3
1
Karlslunde IF
2
2
0
0
5:2
3
6
6
Horsholm Usserod IK
1
1
0
0
3:1
2
3
3
Ringsted IF
2
1
1
0
3:1
2
4
9
Hvidovre IF 2
2
0
1
1
1:2
-1
1
5
AB Taarnby
2
1
0
1
8:4
4
3
7
Naestved IF
1
1
0
0
2:1
1
3
8
Glostrup FK
1
0
1
0
0:0
0
1
10
B 1908 Amager
1
0
0
1
0:3
-3
0
Group 2
7
Tarnby FF
1
0
1
0
3:3
0
1
1
Vanloese IF
2
2
0
0
5:2
3
6
2
GVI
2
2
0
0
6:4
2
6
4
BK Skjold
1
1
0
0
5:0
5
3
6
Fredensborg BI
1
1
0
0
2:1
1
3
3
Greve Fodbold
2
1
1
0
3:2
1
4
5
Allerod FK
1
1
0
0
4:0
4
3
8
Nykoebing FC 2
2
0
1
1
2:3
-1
1
10
Herlev IF
2
0
0
2
1:5
-4
0
9
Orslev GIF
1
0
0
1
0:1
-1
0
Group 3
5
Esbjerg FB II
1
1
0
0
2:0
2
3
3
BK Marienlyst
2
1
1
0
6:4
2
4
9
Tarup-Paarup IF
1
0
0
1
1:3
-2
0
1
SFB Oure FA
2
2
0
0
6:2
4
6
2
Horsens FS
2
2
0
0
4:2
2
6
4
B1913
1
1
0
0
3:0
3
3
6
Hedensted IF
2
0
1
1
5:6
-1
1
8
OKS
1
0
0
1
2:3
-1
0
10
MG & BK
1
0
0
1
1:5
-4
0
7
B 1909 Odense
2
0
1
1
3:6
-3
1
Group 4
1
Vejgaard BK
2
2
0
0
6:2
4
6
2
Asa Aarhus
2
1
0
1
8:5
3
3
4
Hobro IK 2
1
0
1
0
1:1
0
1
5
Vorup FB
1
0
1
0
0:0
0
1
3
Viby IF
2
1
0
1
3:3
0
3
6
Grenaa IF
1
0
0
1
2:3
-1
0
9
Aarhus Fremad 2
1
0
0
1
0:2
-2
0
8
Ringkobing IF
1
0
0
1
2:4
-2
0
10
Norresundby BK
1
0
0
1
0:4
-4
0
7
Kjellerup IF
1
0
0
1
1:2
-1
0
Group 1
2
Ledoje Smorum Fodbold
1
1
0
0
3:2
1
3
3
Frederikssund
2
1
0
1
2:2
0
3
6
Karlslunde IF
1
0
0
1
1:3
-2
0
4
Horsholm Usserod IK
2
0
2
0
2:2
0
2
5
Ringsted IF
1
0
1
0
0:0
0
1
1
Hvidovre IF 2
1
1
0
0
3:0
3
3
7
AB Taarnby
1
0
0
1
0:2
-2
0
10
Naestved IF
2
0
0
2
0:7
-7
0
9
Glostrup FK
2
0
0
2
2:8
-6
0
8
B 1908 Amager
2
0
0
2
2:5
-3
0
Group 2
1
Tarnby FF
2
2
0
0
5:1
4
6
4
Vanloese IF
1
0
1
0
3:3
0
1
5
GVI
1
0
1
0
2:2
0
1
2
BK Skjold
2
1
0
1
1:1
0
3
3
Fredensborg BI
2
1
0
1
3:4
-1
3
6
Greve Fodbold
1
0
1
0
1:1
0
1
8
Allerod FK
2
0
0
2
3:5
-2
0
10
Nykoebing FC 2
1
0
0
1
0:5
-5
0
7
Herlev IF
1
0
0
1
1:2
-1
0
9
Orslev GIF
2
0
0
2
2:7
-5
0
Group 3
2
Esbjerg FB II
2
2
0
0
7:2
5
6
3
BK Marienlyst
1
1
0
0
3:2
1
3
1
Tarup-Paarup IF
2
2
0
0
9:4
5
6
9
SFB Oure FA
1
0
0
1
0:2
-2
0
8
Horsens FS
1
0
0
1
2:4
-2
0
5
B1913
2
0
1
1
3:5
-2
1
7
Hedensted IF
1
0
0
1
1:2
-1
0
4
OKS
2
0
1
1
3:4
-1
1
5
MG & BK
2
0
1
1
3:5
-2
1
10
B 1909 Odense
1
0
0
1
0:3
-3
0
Group 4
1
Vejgaard BK
1
1
0
0
4:0
4
3
5
Asa Aarhus
1
1
0
0
2:1
1
3
2
Hobro IK 2
1
1
0
0
2:0
2
3
4
Vorup FB
1
1
0
0
3:2
1
3
8
Viby IF
1
0
1
0
0:0
0
1
5
Grenaa IF
1
1
0
0
2:1
1
3
3
Aarhus Fremad 2
2
1
0
1
5:4
1
3
7
Ringkobing IF
2
1
0
1
4:4
0
3
9
Norresundby BK
2
0
1
1
3:7
-4
1
10
Kjellerup IF
1
0
0
1
1:4
-3
0